Zespół

Nasz zespół to młodzi lekarze oraz technicy, którzy są specjalistami w swoich dziedzinach i wciąż poszerzają swoje kompetencje o najnowszą wiedzę z weterynarii. To oni codziennie służą pomocą w temacie zdrowia Państwa pupili

lek.wet. Maciej Kierski

Absolwent wydziału Medycyny Weterynaryjnej na UWM w Olsztynie. Szczególnym zainteresowaniem i specjalizacją doktora Macieja są: dermatologia, gastroenterologia, immunologia oraz endokrynologia. Prywatnie właściciel uroczego foksteriera Toto oraz pasjonat wędkarstwa, squasha oraz amerykańskiej motoryzacji

lek.wet. Alicja Ziemkiewicz

Absolwentka wydziału Medycyny Weterynaryjnej na UWM w Olsztynie, doświadczona internistka, specjalizująca się w diagnostyce obrazowej (m.in. RTG i USG). W chwilach wolnych fanka muzyki rockowej oraz literatury wielu nurtów. Uwaga!!! Gra na perkusji!

lek.wet. Karolina Sosnowska

Absolwentka Medycyny Weterynaryjnej na warszawskiej SGGW Uniwersytetu Weterynaryjnego w Brnie. Ukończyła również podyplomowe studia w zakresie zoopsychologii i problemów behawioru psów (SGGW w Warszawie), czyli jest unikatowym w naszym regionie połączeniem lekarza i behawiorysty!Prywatnie pani doktor jest opiekunką kota Agera i suczki Holly. Dr Karolina jest także założycielką Zwierzolubnego Domu Tymczasowego, z którego adoptowano już wiele psów i kotów.

technik weterynarii Wika Rydlińska​

Absolwentka Technikum Menedżerskiego w Bydgoszczy, na profilu technik weterynarii, które ukończyła z wyróżnieniem. Pasjonatka sportu, zwierząt, szeroko pojętej kosmetologii oraz produkcji wytwórni „Marvel” i „Warner Bros”. Posiadaczka „rasowego kundelka” - Fabia oraz gekona - Mambo.

pomoc weterynaryjna Dorota Bossardt

Miłośniczka krótkonożnych stworzeń - fretek, jamników i wydr, fanka Harry’ego Pottera i klocków lego. Prywatnie opiekunka kotki Kalki rasy ragdoll oraz miniaturowej jamniczki szorstkowłosej Poppy.