Zespół

Nasz zespół to młodzi lekarze oraz technicy, którzy są specjalistami w swoich dziedzinach i wciąż poszerzają swoje kompetencje o najnowszą wiedzę z weterynarii. To oni codziennie służą pomocą w temacie zdrowia Państwa pupili

lek.wet. Maciej Kierski

Absolwent wydziału Medycyny Weterynaryjnej na UWM w Olsztynie. Szczególnym zainteresowaniem i specjalizacją doktora Macieja są: dermatologia, gastroenterologia, immunologia oraz endokrynologia. Prywatnie właściciel uroczego foksteriera Toto oraz pasjonat wędkarstwa, squasha oraz amerykańskiej motoryzacji

lek.wet. Alicja Wojtowicz

Absolwentka wydziału Medycyny Weterynaryjnej na UWM w Olsztynie, jest z nami od 2017 r., bardzo doświadczona internistka, specjalizująca się również w kardiologii oraz w diagnostyce obrazowej (m.in. RTG i USG). Dodatkowo od kilku lat sprawuje opiekę weterynaryjną nad mieszkańcami Ogrodu Zoologicznego LPKiW w Myślęcinku. Na potrzeby tych właśnie zwierząt ukończyła specjalizację "Choroby zwierząt nieudomowionych”! W chwilach wolnych fanka muzyki rockowej oraz literatury wielu nurtów. Uwaga!!! Gra na perkusji! Opiekunka dwóch uroczych kotów szkockich długowłosych prostouchych - Ebi i Toro.

technik weterynarii Wika Rydlińska​

Absolwentka Technikum Menedżerskiego w Bydgoszczy, na profilu technik weterynarii, które ukończyła z wyróżnieniem. Pasjonatka sportu, zwierząt, szeroko pojętej kosmetologii oraz produkcji wytwórni „Marvel” i „Warner Bros”. Posiadaczka „rasowego kundelka” - Fabia oraz gekona - Mambo.

technik weterynarii Dorota Bossardt

Miłośniczka krótkonożnych stworzeń - fretek, jamników i wydr, fanka Harry’ego Pottera i klocków lego. Prywatnie opiekunka kotki Kalki rasy ragdoll oraz miniaturowej jamniczki szorstkowłosej Poppy.

technik weterynarii Dominika Blank

Jest technikiem od 2018 r., ale w gabinetach weterynaryjnych pomaga od zawsze. Studentka Zoofizjoterapii Zwierząt Towarzyszących na bydgoskiej Politechnice. Dobrze się czuje na sali operacyjnej. Jej miłością są koty i króliki, a jej serce kradną wilczaki czechosłowackie.


lek.wet Aleksandra Łomińska

Absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, studia ukończyła w 2022 roku. W trakcie nauki była aktywnym członkiem Międzynarodowego Zrzeszenia Studentów Weterynarii - IVSA. Na ostatnim roku studiów poszerzała swoje umiejętności praktyczne na Uniwersytecie Medycyny Weterynaryjnej w Koszycach na Słowacji. Od dziecka związana ze zwierzętami, szczególnie z kynologią oraz chartami. Kończy kurs asystencki na sędziego kynologicznego grupy X oraz wyścigów chartów. Aktualnie mieszka z dwoma uratowanymi kocimi znajdami o imionach Ukko i Tuoni, z którymi lubi chodzić na długie leśne spacery.


lek.wet. Adam Łączkowski

Studia medycyny weterynaryjnej ukończył w 2014 roku w Olsztynie. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał na licznych szkoleniach oraz stażach w klinikach weterynaryjnych w Polsce i za granicą. Interesuje się chirurgią, ortopedią i diagnostyką obrazową. We wrześniu 2022 ukończył studia specjalizacyjne w zakresie chirurgii weterynaryjnej i oczywiście najchętniej zajmuje się chirurgią właśnie. W naszej przychodni spotkacie go na sali operacyjnej, wykonującego zabiegi zarówno chirurgii miękkiej, jak i twardej. Prywatnie jest opiekunem kota o imieniu Małpka. W chwilach wolnych od pracy lubi spędzać czas na górskich szlakach.


lek.wet. Zuzanna Borodzicz

Ukończyła studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie w 2020 r. Już w czasie studiów chętnie zaglądała do przychodni weterynaryjnych, aby w ramach wolontariatu zdobywać praktyczne umiejętności. W naszej Przychodni pracuje od listopada 2021 r. Na co dzień zajmuje się pacjentami internistycznymi oraz anestezjologią. Stale pogłębia swoją wiedzę, uczestnicząc w szkoleniach z tych dziedzin. Prywatnie jest opiekunką kota Mortiego i kundelka Frania. W czasie wolnym chodzi na długie spacery lub czyta książki.


technik weterynarii Karolina Sobczak

Absolwentka technikum weterynarii oraz studiów magisterskich na kierunku zootechnika na Uniwersytecie Technologiczno - Przyrodniczym w Bydgoszczy (obecnie Politechnika Bydgoska). Prywatnie opiekunka dwóch kotek Knight i Mriji. Poza zwierzętami uwielbia historię, kryminały oraz escape-roomy.


lek.wet. Agata Nowicka

Absolwentka wydziału Medycyny Weterynaryjnej na UWM w Olsztynie, dołączyła do naszego Zespołu w czerwcu 2021 r., specjalistka w zakresie Weterynaryjnej Diagnostyki Obrazowej czyli RTG, USG, MR, CT. W naszej przychodni przyjmuje jako internistka i radiolog właśnie. Prywatnie interesuje się głównie sportem, w wolnym czasie lubi czytać książki i oglądać filmy oraz seriale.


lek.wet. Agata Zawiślak

W 2020 r. ukończyła Wydział Medycyny Weterynaryjnej na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu.  Na co dzień wykonuje rutynowe zabiegi chirurgiczne oraz przyjmuje pacjentów internistycznych. Ukończyła wiele kursów i szkoleń w zakresie ultrasonografii, chirurgii, stomatologii i dermatologii zwierząt towarzyszących.  Cały czas stara się pogłębiać swoją wiedzę oraz zdobywać nowe doświadczenie. Najbardziej pasjonuje się diagnostyką obrazową oraz chirurgią. W wolnym czasie trenuje crossfit i jazdę konną.